دختران زود رنج

آقا ما چرا هیچ وقت این دخترا رو نمی‌فهمیم؟

چرا ما اصلا نمی‌فهمیم؟

چرا فقط دخترا می‌فهمن؟

چرا ما درک نداریم؟

چرا فکر نمی‌کنیم

چرا فقط دخترا درک دارن؟

چرا فقط دخترا فکر می‌کنن؟

من که نمی‌فهمم و درک نمی‌کنم و فکر نمی‌کنم و .... ولی شما اگه درک و فکر و وووو .... می‌کنین.... فکر نمی‌کنین یه جای کار می‌لنگه؟

/ 5 نظر / 10 بازدید
ريحانه

اتفاقا ما فکر می کنيم که مرد ها خيلی می فهمند و درک می کنند. همين که تو نشستی و فکر کردی و اين متن رو نوشتی نشان از درک قوی توست. ولی خدا وکيلی به خانم های دور و برت نگاه کن ببين کدوماشون زود رنج هستند. به مادرت/ خواهرت/ و ... . اونجايی که صحبت از عشق به همسر و فرزند و زندگی و آينده است مثل يک کوه استوار و قوی هستند ولی خدا اون روز رو نياره که به اندازه ی يک سر سوزن فکر کنند که عشق ورزيدن به همه ی عشق هاشون بی ثمر هست دلشون می شکنه. صدای شکستن اون دل دنيا رو به لرزه ميندازه ولی شما مرد ها که درک بالايی داريد می فهميد که اونها زود رنجند. خانم ها رنجهای زيادی رو تحمل می کنند. نمونه ی کوچيکش تحمل رنج به هستی آوردن تو. اگر مادرت زود رنج بود همون ماههای اول بارداری از شر تو که انگ زود رنجی به همه ی خانم ها زدی راحت می کرد.( من هم راحت بودم الان) رنج هايی که ما تحمل می کنيم قابل گفتن نيست. ولی شکستن دلهای ما بهش انگ زود رنجی می خوره.

سلام دوست قدیمی.فرق ما چيه؟ ما زود رنجيم ولی شماها منطقی و محکم موقعی که يه خانم دلش ميرنجه تنها دفاعی که ميتونه در برابر سختی و محکمی مرد بکنه اينه که بگه چرا درک نميکنی؟ اين سواله که باعث ميشه مرد از خودش عکس العمل نشون بده. به هر حال ميگن زنان ونوسی مردان مريخی.ولی واقعآ درک نداريدا :)هیچ جای کار هم نمیلنگه باید این تفاوتها رو پذیرفت.

سلام دوستوبلاگ نویس قدیمی.حالتون چطوره؟فرق ما چيه؟ ما زود رنجيم ولی شماها منطقی و محکم موقعی که يه خانم دلش ميرنجه تنها دفاعی که ميتونه در برابر سختی و محکمی مرد بکنه اينه که بگه چرا درک نميکنی؟ اين سواله که باعث ميشه مرد از خودش عکس العمل نشون بده. به هر حال ميگن زنان ونوسی مردان مريخی.ولی واقعآ درک نداريدا :)هیچ جای کار هم نمیلنگه باید این تفاوتها رو پذیرفت.

برف

خالهههههههههههههه خوشحالم که هنوز ياد زمستانی

باران

سایت خوبی هست